Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama  sünnet düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız, Doğru adrestesiniz. Yılların verdiği tecrübe ile İstanbul ve civar illerde sünnet tahtı kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

1024

Sünnet Tahtı Fiyatı

Sünnet Tahtı Fiyatı için doğru İnternet sitesinde siniz. İtanbul ve civar illerde sünnet tahtı kiralama hizmetimiz devam ediyor. Sizde Kaliteyi uygun fiyata almak istiyorsanız 0544 328 09 42 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Sünnet Tahtı Kiralama İstanbul

Sünnet Tahtı Kiralama İstanbul – Mavi sünnet tahtı Çokça talep gören tahtlarımızdan bir tanesidir, Yaklaşık 3 yıldır çokça tercih edilen mavi renk bu yılda ilk sıradaki yerini koruyor. Sünnet düğünü organizasyonları çerçevesinde yapmış olduğumuz sünnet tahtı kiralama hizmeti içinde en çok tercih edilen renk mavi renktir. Hemen arkasından beyaz sünnet tahtı kiralama hizmetimiz ve 3. sırada da kırmızı sünnet tahtı yer almaktadır. Sizler de sünnet tahtı kiralamak istiyor iseniz? 0544 328 0942 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Kiralık Taht Fiyatları

Kiralık taht fiyatları için 0544 328 09 42 numaralı telefondan detaylı bilgi veriyoruz. İstanbul’da yaşıyor ve evladınıza sünnet düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız?  Sünnet tahtı kiralama’nın en kolay ve en uygun adresindesiniz.

Kiralık Taht Fiyatları

Sünnet Taht Süslemeleri

Sünnet tahtı süslemelerinde başta balonlar olmak üzere farklı şekillerde süsleme yapılmaktadır. Sünnet tahtı kurulumunda üzerindeki cibinliği yanlarındaki hilalleri ve Anne-Baba oturması için pufları mevcut olup,  takı sırasında takının rahat takılabilmesi için fiskos masası ve üzerinde takı sandığı ile birlikte kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Sünnet taht süslemeleri

Sünnet Tahtı Modelleri

Sünnet tahtı modelleri farklılık göstermekle birlikte, genellikle üzerindeki cibinliği, pufları, fiskos masası ve takı sandığı ile birlikte kurulumu gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra ailenin seçmiş olduğu balon renkleri ile arkasına Kemer balon ya da yanlarına balon ağacı dediğimiz balonlar ile de süsleme yapılmaktadır. 

sünnet tahtı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir