Sünnet Tahtı Kiralama

Bayrampaşa Sünnet tahtı kiralama

Bayrampaşa Sünnet tahtı kiralama

İstanbul’un güzel ilçelerinden olan Bayrampaşa’da  sünnet tahtı kiralama hizmeti gerçekleştirdik. Mehmet Bey’in oğlu Şehzade Ali’nin sünnet düğün organizasyonu çerçevesinde,  beyaz sünnet tahtı kiralama hizmetini sunduk.  Bu vesile ile Şehzade Ali’ye geçmiş olsun dileklerimizi  iletiyoruz,  Anne ve babasına evlatları ile hayırlı uzun ömürler diliyoruz.  Sünnet tahtı kiralama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz için sünnet tahtı kiralama’da verdiğimiz hizmeti kısaca anlatmak istiyoruz.  

  • Sünnet tahtı
  •  üzerinde cibinlik
  •  anne ve baba için 2 adet puf
  •  cibinlik için 2 adet Hilal
  •  fiskos masası
  •  takı sandığı
  •  rengine göre halısı

Güngören sünnet tahtı kiralama

Güngören sünnet tahtı kiralama

Güngören Gençosman Mahallesi’nde sünnet tahtı kiralama hizmeti gerçekleştirdik.  Mert Bey’in oğlu Talha’nın sünnet düğün organizasyonunda, Mavi sünnet tahtı kurulumunu yaptık.  Bizleri tercih eden Mert beye çok teşekkür ediyoruz. Evlatları ile daha nice seneler de mutlu mesut yaşamalarını diliyoruz.  Sünnet tahtı kiralama hizmeti içerisinde, sünnet düğün organizasyonu da gerçekleştiren Bizler,  siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda organizasyon adına verdiğimiz birçok hizmetimizde mevcuttur.  Sünnet tahtı, Yeniçeri ekibi, pamuk şeker kiralama gibi daha birçok seçenek ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Altınşehir Sünnet Tahtı Kiralama

Altınşehir sünnet tahtı kiralama, Özge Hanım ve Özcan Bey’in evlatları Berat Yiğit için sünnet tahtı kiralama organizasyonunu gerçekleştirdik, Mavi sünnet tahtı kurulumunu gerçekleştirdiğimiz, sünnet düğün organizasyonun’da semazen arkadaşlarımızın sema gösterisi ile birlikte çok güzel bir program icra ettik. Sizler de sünnet tahtı kiralamak ya da sünnet düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız 0544 328 0942 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatı

Sünnet tahtı kiralama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz için farklı renk ve modellerde sünnet tahtı kiralama hizmetimiz, İstanbul’da ve civar illerde devam ediyor. Kiralık sünnet tahtı, Bunun yanı sıra sünnet düğün organizasyonu için, Hatıra organizasyon kuruluşu olan, sitemiz uzun yıllardır organizasyon sektöründe hizmet vermektedir. Siz değerli anne ve babalar evlatlarımız için elbette ki her şeyin en güzelini istemekte hakkımız. Bu sebeptendir ki yaptığımız bütün organizasyonları kendi çocuklarımıza yapıyormuş gibi hazırlıklarını yapıyoruz.  Alacağınız organizasyon İstanbul’un en kaliteli organizasyonu olacaktır. Sünnet tahtı kiralama ile ilgili daha fazla Detay için 0544 328 09 42 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Silivri Sünnet Tahtı Kiralama

Sakine Hanım İçin Silivri’de Sünnet Tahtı Kurulumunu Gerçekleştirdik. Evlatlarının Mürüvetlerinide Görmesi Duasıyla Hayırlı Olsun. Sünnet Tahtı Kiralamak İçin 0544 328 09 42 Aramanız Yeterli.