Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları ve sünnet düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız, Doğru adrestesiniz. Yılların verdiği tecrübe ile İstanbul ve civar illerde sünnet tahtı kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sünnet Tahtı Kiralama

Taht Modelleri

Taht modelleri Her taht kendi içinde değişiklik göstermektedir. Sünnet tahtı modelleri yanı sıra diğer organizasyon hizmetlerimizden‘de faydalanabilirsiniz. Taht kiralama fiyatı için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama İstanbul

Kiralık Sünnet Koltuğu Hizmeti

Kiralık sünnet koltuğu  hizmetimiz içerisinde, sünnet koltuğunun üzerindeki cibinlik, Cibinliğin açılması için yanlarında 2 tane Hilal, Anne ve Babanın oturabilmesi için 2 adet puf, fiskos masası, takı sandığı, rengine göre halısı mevcut olup, Kurulum ve nakliye ücreti İstanbul için almıyoruz.

Sünnet Tahtı Kiralama fiyat

Sünnet koltuğu kiralama

Sünnet koltuğu kiralama sünnet düğün organizasyonlarının vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. sünnet koltuğu  sünnet çocuğunun, yeniçeriler eşliğinde salona getirilmesinde kullanıldığı gibi, istenildiği takdirde de sadece sünnet koltuğu kiralama da yapılabilir.

Kiralık Sünnet Tahtı

 Sünnet düğün organizasyonu

 Sünnet düğün organizasyonu yapmak isteyen kıymetli anne ve babalar, organizasyon firmalarının bu hizmeti vermesi sebebiyle, artık sünnet düğün organizasyonu yapmak çok daha kolay hale gelmiştir. Sünnet programı çerçevesinde, bizden sadece Tahtı kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi, A’dan Z’ye sünnet düğün organizasyonu adına tüm hizmeti de sunmaktayız. Bu konu ile ilgili daha fazla Detay almak isterseniz, 0544 328 09 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz .

Sünnet Programı

Sünnet tahtı kiralama hizmeti içerisinde neler var?

sünnet tahtı, üzerinde cibinliği,  2 adet Hilal, anne ve babanın oturabilmesi için 2 adet puf,  rengine göre halısı,  fiskos masası  ve takı sandığı  halinde set olarak kurulum yapıyoruz.  İstanbul için Ekstra nakliye ücreti almıyoruz. 

Sünnet Koltuğu

Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon Hizmetleri,  2000 yıllarının başlarından bu yana organizasyon sektöründe bulunan Bizler,  yıllardır yapmış olduğumuz organizasyon tecrübesi ile,  her zamankinden daha güçlü bir şekilde bu sektörde hizmet vermekteyiz.  sünnet tahtı kiralama hizmeti başta olmak üzere,  sünnet düğün organizasyonu içerisinde bulunan,  Yeniçeri ekibi kiralama,  yemekli Sünnet organizasyonu,  masa ve sandalye kiralama,  tasavvuf ekibi kiralama,   Mehter Takımı kiralama gibi daha birçok seçeneği içinde barındıran hizmetimiz mevcut olup 0544 328 09 42 numaralı telefondan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

sünnet düğün organizasyonu

Taht Kiralama Hizmeti

Taht kiralama Sünnet düğün organizasyonlarının olmazsa olmazı haline gelen sünnet koltuğu kiralama, sünnet tahtı kiralama Hizmeti almak için 0544 328 0942 aramanız yeterlidir. Sünnet tahtı kiralama hizmetini en iyi şekilde sunmak için, Yılların verdiği tecrübe ile size hizmet ediyoruz.

Sünnet Düğün Proğramı

Sünnet Koltuğu fiyatı

Sünnet Düğün Programı

Sünnet Düğün Programı  içerisinde farklı sünnet kampanyaları ile birlikte, talep edildiği takdirde, farklı sünnet tahtı kurulumu’da  gerçekleştirmekteyiz.  Sünnet düğün programı yapmak isteyen değerli müşterilerimiz, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktayız.  Sünnet programı çerçevesinde, gerek pamuk şeker arabası kiralama olsun, gerekse Osmanlı macunu kiralama gibi ikram arabaları bölümümüzde mevcut olup, program içerisinde davetlilere sunum gerçekleştirmekteyiz.

sünnet programı

Sünnet düğün organizasyonu

Sünnet düğün organizasyonu çerçevesinde sunduğumuz farklı sünnet paketleri  vardır. standart paket dediğimiz paketimiz başta olmak üzere, her bütçeye uygun birçok sünnet düğün kampanyası uygulamaktayız.  Sizde bütçenizi sarsmadan sünnet düğün organizasyonu gerçekleştirebilir, gelen misafirlerinize akıllarda kalan hoş bir anı bırakabilirsiniz.  0544 328 0942 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.